Producenci
Gembird Akumulator uniwersalny 6V/4.5Ah
Opis
Akumulator uniwersalny Gembird BAT-6V4.5AH
Zastosowania:
- Świato zapasowe, asekuracyjne
- Alarmy systemowe
- Narządzia i zabawki
- Telefony oraz urządzenia telekomunikacyjne
- Systemy UPS
- Urządzenia medyczne
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 6 V |
| Pojemność akumulatora | 4.5 Ah |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - 70 x 47 x 100 mm |
| Waga | 0.78 kg |
| Pozostałe parametry | - Żywotność: 5 lat |