Producenci
Gembird Akumulatorki AAA 850mAh 2 sztuki/blister
Opis
Akumulatory AAA (gotowe do użycia), 850 mAh, blister 2szt
- Energia wielokrotnego użytku
- Akumulatory wstępnie naładowane i gotowe do użycia
- Niskie samorozładowanie
- Można go ładować za pomocą zwykłej ładowarki NiMH
- Ulepszona technologia NiMH do ładowania
- Zachowuje do 70% mocy przez okres do 1 roku
- Nadaje się do aparatów cyfrowych, pilotów itp.
Dane techniczne
| Typ | Akumulator |
| Rozmiar | AAA |
| Ogniwo | Ni-MH |
| Pojemność akumulatora | 850 mAh |
| Napięcie | 1.2 V |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 2 |
| Czas ładowania | 6 h |
| Ładowarka w zestawie | Nie |
| Wymiary | 10,5 x 44,5 mm |