Producenci
Gembird Bezprzewodowa mysz optyczna czarno-niebieska
Opis
Bezprzewodowa mysz optyczna
- Bezprzewodowa mysz optyczna z 4 przyciskami i Nano-odbiornikiem USB
- Przycisk CPI do szybkich zmian rozdzielczości (800 - 1600 DPI)
Dane techniczne
| Model | MUSW-4B-03-B |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 103,5 x 66 x 38 mm |
| Waga | 0.066 kg |