Producenci
Gembird Długopis do druku 3D PCL/żołty
Opis
Długopis do druku 3D niskotemperaturowy dla filamentów PCL, żółty
Rozwijaj swoje umiejętności artystyczne i myślenie przestrzenne. Niskotemperaturowy materiał PCL, bezpieczny dla dzieci
Twórz własne obiekty 3D. Idealny do zabawy i hobby. Pobudza wyobraźnię
- Dzięki niskiej temperaturze druku idealny dla dzieci
- Długopis do drukowania dowolnych form
- Działa na wbudowanym akumulatorze lub na zasilaniu USB 5V.
- Do 1 godziny drukowania na jednym ładowaniu baterii
- Dysza do drukowania w niskiej temperaturze
- Nadaje się do stosowania z filamentem PCL o średnicy 1,75 mm
Dane techniczne
| Model | 3DP-PENLT-01 |
| Technologia druku | FDM / FFF / PJP |
| Platforma | Temperatura extrudera: 70-95°C |
| Liczba dysz | 1 |
| Średnica dyszy | 0.7 mm |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Rodzaj filamentu | PCL |
| Złącza | microUSB |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Kolor | Żółty |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wysokość | 150 mm |
| Szerokość | 33 mm |
| Głębokość | 33 mm |
| Waga | 78 g |
| Akcesoria w zestawie | Długopis 3D, Filament 3m (3x), Kabel USB, Instrukcja obsługi, Szablony do druku |
| Pozostałe parametry | Pobór mocy: 5VDC do 1A |