Producenci
Gembird Drukarka 3D FlashForge Creator 3 PRO
Opis
Drukarka 3D FlashForge Creator 3 PRO
- Niezależny system podwójnych extruderów
- Temperatura dyszy z zakresem max. 300 stopni
- Kolorowy wyświetlacz dotykowy IPS - 4,3cala
- Czujnik wykrywania filamentu
- Bardzo duży rozmiar roboczy
- System łatwo wymiennych dysz
- Funkcja podglądu wydruku (Gcode)
- Pakiet wielojęzykowy do obsługi drukarki w wielu wersjach językowych
- W pełni zamknięty układ i system automatycznej kontroli temperatury
- Dedykowane oprogramowanie
- Podgrzewany stół roboczy
- Certyfikaty CE FCC ROHS
Dane techniczne
| Model | 3D FlashForge Creator 3 PRO |
| Technologia druku | FDM / FFF / PJP |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz dotykowy IPS - 4,3 cala |
| Rozdzielczość warstw (niska) | 0.05 mm |
| Rozdzielczość warstw (wysoka) | 0.4 mm |
| Liczba dysz | 1 |
| Średnica dyszy | 0.4 mm |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Rodzaj filamentu | ABS |
| Rodzaj filamentu | PC |
| Rodzaj filamentu | HIPS |
| Rodzaj filamentu | ASA |
| Rodzaj filamentu | PETG |
| Rodzaj filamentu | WOOD |
| Rodzaj filamentu | PLA-CF |
| Rodzaj filamentu | PA |
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Oprogramowanie | Flashprint |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 627 mm |
| Szerokość | 485 mm |
| Głębokość | 615 mm |
| Waga | 40 kg |
| Wymagania sprzętowe |
|