Producenci
Gembird Drukarka 3D FlashForge Creator 3
Opis
- Niezależna drukarka FDM z dwoma wytłaczarkami
- Wyposażona w wiele wszechstronnych funkcji Creator 3 umożliwia tworzenie praktycznych i interesujących obiektów dla wszystkich potrzeb biznesowych lub edukacyjnych.
- Modułowa konstrukcja podwójnej wytłaczarki - więcej możliwości, łatwiejsza wymiana
- Wszechstronna, zamykana komora drukująca
- Zawiera łatwe w użyciu oprogramowanie FlashPrint
Dane techniczne
| Model | Creator 3 |
| Technologia druku | FDM / FFF / PJP |
| Obszar roboczy | do 280 mm x 250 mm x 200 mm |
| Rozdzielczość warstw (niska) | 0.05 mm |
| Rozdzielczość warstw (wysoka) | 0.4 mm |
| Średnica dyszy | 0.4 mm |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Rodzaj filamentu | Nylon |
| Rodzaj filamentu | ABS |
| Rodzaj filamentu | PVA |
| Rodzaj filamentu | HIPS |
| Rodzaj filamentu | TPU |
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Rodzaj filamentu | WPC |
| Rodzaj filamentu | PETG |
| Oprogramowanie | Flashprint |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 485 mm |
| Szerokość | 627 mm |
| Głębokość | 215 mm |
| Waga | 40 kg |