Producenci
Gembird Drukarka 3D Gemma PLA PLA PLUS
Opis
Drukarka 3D Gemma PLA PLA PLUS
Wydrukuj co tylko chcesz, przyjazna i łatwa w użyciu. Kompaktowa obudowa sprawia, że idealnie pasuje na każde biurko. Automatyczne podawanie i wycofywanie filamentu, nadaje się do stosowania np. materiałów PLA lub PLA +. Platforma magnetyczna z funkcją automatycznego poziomowania. Technologia druku: FDM (Fused Deposition Modeling)
- Praktyczny wyświetlacz LED 3,5 cali
Dane techniczne
| Model | 3D Gemma |
| Technologia druku | FDM / FFF / PJP |
| Wyświetlacz | 3.5 cala LED |
| Obszar roboczy | 100x120x100 mm |
| Platforma | Niepodgrzewana. |
| Rozdzielczość warstw (niska) | 0.1 mm |
| Liczba dysz | 1 |
| Średnica dyszy | 0.4 mm |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Rodzaj filamentu | PLA Plus |
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Oprogramowanie | WiiBuilder, Cura |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | microSD |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Kolor | Biały |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wysokość | 290 mm |
| Szerokość | 210 mm |
| Głębokość | 210 mm |
| Waga | 3 kg |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Pozostałe parametry |
|