Producenci
Gembird Filament do drukarki 3D PLA/1.75mm/srebrny
Opis
Filament PLA Srebrny, 1,75 mm, 1 kg
- Wszechstronny i łatwy w użyciu
- PLA (polilaktyd) to biodegradowalny termoplastyczny poliester, który można łatwo wydrukować dla różnorodnych drukarek 3D
- Nie ma zapachu, niższą temperaturę topnienia i dobrą płynność
- Wysoka precyzja okrągłości umożliwia wyższą jakość druku
- Bez bąbelków, żywe kolory
- Może być stosowany do różnych drukarek 3D
Dane techniczne
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 1 kg |
| Pakowanie | Szpula |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Szablon w zestawie | Nie |
| Wymiary | Wymiary szpulki: średnica 165 mm x wysokość 100 mm x otwór środkowy 40 mm |
| Wymagania sprzętowe | Drukarka 3D z wytłaczarką 1,75 mm o temperaturze około 200 stopni, odpowiednia do filamentu PLA |
| Pozostałe parametry |
|