Producenci
Gembird Filament drukarki 3D PLA/1.75mm/różowy
Opis
Filament drukarki 3D PLA/1.75mm/różowy
- Ze względu na łatwość druku jest najchętniej stosowany przez początkujących amatorów druku 3D
- Przeznaczony do wszystkich drukarek 3D na rynku otwartych na materiały różnych producentów
- Nie wymaga podgrzewanego blatu roboczego drukarki
Dane techniczne
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 1 kg |
| Pakowanie | Szpula |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Szablon w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary szpuli: 20 x 6.7 x 5.3 cm |