Producenci
Gembird Filament drukarki 3D PLA/1.75mm/zielony fluorescencyjny
Opis
Filament drukarki 3D PLA/1.75mm/zielony
- PLA - najbardziej popularny i prosty w druku 3D materiał.
- Ze względu na łatwość druku jest najchętniej stosowany przez początkujących amatorów druku 3D.
- Przeznaczony do wszystkich drukarek 3D na rynku otwartych na materiały różnych producentów.
- Nie wymaga podgrzewanego blatu roboczego drukarki.
Dane techniczne
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 1 kg |
| Pakowanie | Szpula |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Szablon w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary szpulki: 200 x 67 x 53 mm |