Producenci
Gembird Gniazdo USB 3.1 USB-A USB-C panel przedni
Opis
Wewnętrzny przedni panel komputera stacjonarnego z dwoma portami USB 3.1 (typ A + typ C)
- Praktyczne porty USB z przodu
- Łatwe do zainstalowania
- Pasuje do wnęki na napęd 3,5 cala komputera stacjonarnego
- Łączy się z 19-pinowym portem USB 3.x na płycie głównej komputera, nie wymaga sterowników
Dane techniczne
| Rodzaj kontrolera | USB 3.0 |
| Interfejs | USB 19-pin |
| Chipset | VL162 |
| Porty | 1 x USB 3.0 |
| Porty | 1 x USB 3.1 Type C |
| Wymiary | 120.5 x 102.2 x 25.5 mm |
| Waga | 0.2 kg |
| Pozostałe parametry | Pobór mocy w trybie gotowości: 0,45 W |