Producenci
Gembird Hub 3 portowy USB 3.1 z kartą sieciową
Opis
Hub 3 portowy USB 3.1 z kartą sieciową
- Idealny do laptopów, które nie mają wbudowanego portu LAN
- Szybka sieć Gigabit i Superspeed USB 3.0 Transfer danych przez koncentrator USB
- Obsługuje gigabitowe sieci LAN 10/100/1000 Mb/s
- Zintegrowany 3-portowy koncentrator USB 3.0 (5Gb/s)
- Trwała metalowa obudowa w stylu premium
- Plug & Play
Dane techniczne
| Liczba portów | 3 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Porty | 3 x USB Type A Żeńska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Długość kabla: 17 cm |
| Waga | 50 g |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 2.1 x 9 x 17 cm |