Producenci
Gembird Hub 3-portowy USB-C, USB 2.0x2, USB 3.0, czytnik kart
Opis
Hub 3-portowy USB-C, USB 2.0x2, USB 3.0, czytnik kart
- 3-portowy HUB USB 3.1 Gen 1 ze zintegrowanym kablem USB typu C: 1 port USB 3.1 i 2 porty USB 2.0
- Maksymalna szybkość przesyłania danych 5 Gbit/s
- Obsługuje karty pamięci SD i MicroSD (TF).
- Kompatybilny z systemami i urządzeniami USB 3.1 i 2.0
Dane techniczne
| Liczba portów | 3 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Porty | 3 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x czytnik kart SD |
| Porty | 1 x czytnik kart TF |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 130 x 22 x 11 mm |
| Waga | 35 g |
| Pozostałe parametry | Obsługa gniazd i kart: SD + Micro-SD, obsługująca specyfikacje SDHC i SDXC (do 128 GB) |