Producenci
Gembird Hub 4-portowy USB (3xUSB 2.0, USB 3.1)
Opis
Hub 4-portowy USB (3xUSB 2.0, USB 3.1)
- 4-portowy HUB USB ze zintegrowanym kablem
- Trwała i stylowa aluminiowa konstrukcja
Dane techniczne
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 90 x 28 x 10 mm |
| Waga | 35 g |