Producenci
Gembird Hub USB-C PD GbE VGA HDMI 4xUSB czytnik kart SD
Opis
Adapter wieloportowy USB Type-C 11w1 (hub USB + HDMI + VGA + PD + czytnik kart + LAN + audio 3,5 mm), kolor szary
- Wszystkie potrzebne funkcje w jednym adapterze.
- Funkcje 11 w 1: hub USB, 4K HDMI i Full HD VGA, audio, port LAN, czytnik kart i gniazdo ładowania USB Type-C PD
- Plug & Play
- USB 3.1 Gen 1 (5 Gb/s) port
- 3-portowy hub USB 2 (480 Mb/s)
- Port HDMI z obsługą UHD 4K @30 Hz
- Port VGA Full HD
- Wyjście audio stereo 3,5 mm
- Port LAN 10/100 Mb/s
- Czytnik kart SD i Micro-SD
- Port USB 3.0 typu C Power Delivery o mocy 87 W
- Trwała metalowa obudowa w stylu premium
Dane techniczne
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 11 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Standard | USB 2.0 |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Porty | 1 x USB Type C Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type C Męska |
| Porty | 1 x HDMI Typ A Żeńska |
| Porty | 1 x 3,5 mm minijack |
| Porty | 1 x RJ-45 Żeńska |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x D-Sub 15 pin |
| Porty | 1 x czytnik kart SD |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 280 x 80 x 18 mm |
| Waga | 232 g |
| Pozostałe parametry |
|