Producenci
Gembird Hub USB-C PD HDMI USB 3.1
Opis
Wieloportowy adapter USB typu C 3w1 (HUB USB + HDMI + PD)
- 3-w-1: 3-portowy koncentrator USB, 4K HDMI i USB Type-C PD
- Transfer danych Superspeed USB 3.1 Gen 1 (5 Gb/s) przez koncentrator USB
- Plug & Play
- Port USB 3.1 pierwszej generacji (5 Gb/s)
- Port HDMI z obsługą UHD 4K
- Port zasilania USB typu C o mocy 87 W
- Trwała metalowa obudowa w stylu premium
Dane techniczne
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 3 |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Porty | 1 x HDMI Typ A Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type C Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type C Męska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 62 x 28 x 10 mm |
| Waga | 25 g |
| Pozostałe parametry | Długość kabla: 12 cm |