Producenci
Gembird Hub USB-C do HDMI 1xUSB-C GbE 2xUSB-A Card PD
Opis
Hub USB-C do HDMI 1xUSB-C GbE 2xUSB-A Card PD
- 3-portowy koncentrator USB 3.1 Gen 1 (5 Gb/s).
- Port HDMI z obsługą UHD 4K
- Port zasilania USB typu C o mocy 100 W
- Gigabitowy port LAN 10/100/1000 Mb/s
- Czytnik kart SD/microSD
- Trwała metalowa obudowa w stylu premium
Dane techniczne
| Liczba portów | 6 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Porty | 3 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x czytnik kart SD |
| Porty | 1 x RJ-45 Żeńska |
| Porty | 1 x czytnik kart MicroSD |
| Porty | 1 x USB Type C Żeńska |
| Porty | 1 x HDMI Typ A Żeńska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 132 x 47 x 14 mm |
| Waga | 85 g |