Producenci
Gembird Inteligentna listwa Tuya 4xDE 2xUSB-A 1xUSB-C Czarna
Opis
Inteligentna listwa zasilająca z ładowarką USB, 4 gniazda, czarna
- Szybka i łatwa instalacja
- Współpracuje z bezpłatną aplikacją Tuya SmartLife: osobistym centrum sterowania inteligentnym domem
- Łatwo włączaj swoje urządzenia z dowolnego miejsca na świecie, aby na przykład sprawiać wrażenie, że ktoś jest w domu
- 4-gniazdowa inteligentna listwa zasilająca z portami ładowania USB
- Działa za pośrednictwem platformy smarthome Tuya - łatwe inteligentne sterowanie za pomocą aplikacji SmartLife
- Uniwersalność: Może być osadzona w dowolnym istniejącym rozwiązaniu inteligentnego domu opartym na Tuya i łączona z dowolnymi innymi produktami kompatybilnymi z Tuya
- Sterowanie głosowe: Współpracuje z Amazon Alexa i Google Assistant
- Zaprogramuj inteligentne gniazdo, aby automatycznie włączało lub wyłączało podłączone urządzenie
- Wszystkie 4 gniazda i porty USB (wspólnie) mogą być indywidualnie zarządzane i programowane
- Praktyczne porty USB do ładowania (typu A i typu C)
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 4 |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Włącznik | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x USB |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x USB Type C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 294 x 57 x 42 mm |
| Waga | 0.56 kg |
| Pozostałe parametry |
|