Producenci
Gembird Kabel LUNA mikro USB 2.0 AM-MBM5P 1.8M
Opis
KABEL USB MIKRO AM-MBM5P 1,8M 2.0 GEMBIRD
Kabel USB A z wtyką micro USB do nowoczesnych urządzeń z gniazdem micro USB.
Dane techniczne
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Złącza #2 | USB Micro-B Męska |
| Standard | USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Średnica 4.5 mm |
| Waga | 61 g |
| Pozostałe parametry | - Opakowanie: Torba foliowa Gembird |