Producenci
Gembird Kabel USB-C do DisplayPort 1.8m
Opis
Kabel z USB Type-C do DP, szary, 1.8m
- Łatwe podłączenie komputera do każdego wyświetlacza DP
- Dodaj dodatkowy wyświetlacz do swojego PC
- Kabel adaptera wideo z USB 3.0 na DisplayPort
- Obsługuje rozdzielczości do 4K przy 60 Hz
- Umożliwia łatwe odzwierciedlenie lub rozszerzenie obszaru roboczego wyświetlacza komputera
- Zasilany przez USB, nie wymaga zewnętrznego źródła zasilania
- Wbudowane sterowniki zapewniają szybką i łatwą instalację
Dane techniczne
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Audio |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Złącza #2 | DisplayPort Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 36 x 20 x 11 mm |
| Waga | 80 g |