Producenci
Gembird Kabel USB-C do DisplayPort 4K 60Hz 2m
Opis
Kabel USB-C do DisplayPort 4K 60Hz 2m
- Męski adapter USB typu C na męski DisplayPort
- Umożliwia przesyłanie audio-wideo z urządzenia (mobilnego) z portem USB-C do wyświetlacza DisplayPort, telewizora lub projektora
- Działa na każdym urządzeniu obsługującym tryb alternatywny DisplayPort (tryb alternatywny)
- Obsługuje maks. Rozdzielczość 4K*2K (60Hz)
Dane techniczne
| Długość przewodu | 2 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Złącza #2 | DisplayPort Męska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 71 g |
| Pozostałe parametry | Obsługuje: Apple New MacBook 12 ", Dell XPS Inspiron, Google ChromeBook Pixel, Asus Zen AiO, Microsoft Surface Pro 4 |