Producenci
Gembird Kabel USB C(M) do USB C(M) 1.8m czarny
Opis
Kabel USB C(M) do USB C(M) 1.8m czarny
- Idealny do podłączenia lub ładowania smartfonów, tabletów itp.
- Pozłacane złącza zapewniają niezawodne połączenie
- Stylowy design z bawełnianym oplotem i wtykami w metalowej osłonie
Dane techniczne
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Do smartfona |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Standard | USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Średnica: 4,5 mm |
| Waga | 35 g |