Producenci
Gembird Karta dźwiękowa Virtus Plus USB2.0
Opis
Ten łatwy do zainstalowania adapter dźwięku USB zapewnia dodatkową kartę dźwiękową do komputera lub laptopa. Wystarczy podłączyć adapter do dowolnego wolnego portu USB, podłączyć zestaw słuchawkowy lub głośnik. Idealny do laptopów. Łatwy do zainstalowania.
Dane techniczne
| Interfejs | USB |
| Chipset | CMedia CM108B |
| Częstotliwość próbkowania | 44.1 kHz |
| Złącza | 1x 3,5mm minijack Mikrofon |
| Złącza | 1x 3,5mm minijack Słuchawki |
| Wymagania sprzętowe | Wolny port USB |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 50 x 20 x 10 mm |
| Waga | 10 g |