Producenci
Gembird Karta dzwiekowa Virtus SC-USB-01
Opis
Karta dzwiekowa Virtus SC-USB-01
Ten łatwy do zainstalowania adapter dźwięku USB zapewnia dodatkową kartę dźwiękową do komputera lub laptopa. Wystarczy podłączyć adapter do dowolnego wolnego portu USB, podłączyć do niego zestaw słuchawkowy lub głośnik i cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem.
Dane techniczne
| Interfejs | USB |
| Złącza | 1x 3,5mm minijack Słuchawki |
| Złącza | 1x 3,5mm minijack Mikrofon |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Kolor | Zielony |
| Wymiary | 52 x 23 x 12 mm |
| Waga | 8 g |