Producenci
Gembird Klawiatura KB-MCH-04 układ US
Opis
Klawiatura KB-MCH-04 układ US
- Precyzja pod palcami
- Cicha komfortowa prcaca klawiszy
- Praktyczne klawisze multimedialne
- Klawiatura slimowa z klawiszami typu "czekoladki"
- Gładka struktura klawiatury sprawia, że pisanie staje sie badziej komfortowe
- Liczba klawiszy: 104; 12 praktycznych klawiszy hotkeys
Dane techniczne
| Model | KB-MCH-04 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.4 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymiary | 430 x 132 x 23 mm |
| Waga | 400 g |