Producenci
Gembird Klawiatura KB-UM-107-DE Układ DE
Opis
Klawiatura KB-UM-107-DE Układ DE
- Pełnowymiarowa klawiatura multimedialna
- 13 praktycznych klawiszy multimedialnych do przeglądarki oraz muzyki
Dane techniczne
| Model | KB-UM-107-DE |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymiary | 435 x 146 x 26 mm |
| Waga | 440 g |