Producenci
Gembird Klawiatura Standardowa USB czarna Cyrylica KB-U-103-RU
Opis
Klawiatura standardowa USB Cyrylica KB-U-103-RU czarna
- Ciche i komfortowe pisanie
- Kompatybilny z systemem Windows 8
- Klawiatura pełnowymiarowa, 104 klawisze
Dane techniczne
| Model | KB-U-103-RU |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.4 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 450 x 148 x 21 mm |
| Waga | 424 g |