Producenci
Gembird Klawiatura multimedialna podświetlana/czarna
Opis
Klawiatura multimedialna podświetlenie/cyrylica/czarna
- Pełnowymiarowa klawiatura USB z 3-kolorowym podświetlanym
- Płynne naciśnięcie klawisza zapewnia wygodniejsze pisanie
- Potężne 3-kolorowe podświetlenie z ręczną funkcją wyboru koloru
- 12 praktycznych skrótów multimedialnych dla Internetu i muzyki
Dane techniczne
| Model | KB-UML3-01 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.45 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymiary | 439 x 126 x 30 mm |
| Waga | 408 g |