Producenci
Gembird Klawiatura numeryczna bezprzewodowa
Opis
Klawiatura numeryczna bezprzewodowa
Większość mniejszych laptopów nie posiada klawiatury numerycznej. Jednak podczas pracy z arkuszem kalkulacyjnym w rachunkowości lub aplikacjach finansowych jest ona niezbędna. Dla tych, którym brakuje tego na swoim laptopie, klawiatura numeryczna na USB jest praktycznym rozwiązaniem.
- Zwarta budowa
- Idealny do arkusza kalkulacyjnego, rachunkowości lub aplikacji finansowych
- Nadaje się do każdego komputera lub laptopa z portem USB
- Zasilanie: jedna bateria AAA (w zestawie)
Dane techniczne
| Model | KPD-W-02 |
| Rodzaj | Numeryczna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 140 x 85 x 20 mm |
| Waga | 125 g |