Producenci
Gembird Klawiatura numeryczna przewodowa KPD-U-03
Opis
Klawiatura numeryczna przewodowa KPD-U-03
- Większość mniejszych laptopów nie posiada klawiatury numerycznej. Jednak podczas pracy z arkuszem kalkulacyjnym w rachunkowości lub aplikacjach finansowych jest ona niezbędna. Dla tych, którym brakuje tego na swoim laptopie, klawiatura numeryczna na USB jest praktycznym rozwiązaniem
- Kompaktowa konstrukcja
- Idealny do arkuszy kalkulacyjnych, aplikacji księgowych lub finansowych
- Nadaje się do każdego komputera stacjonarnego lub laptopa
Dane techniczne
| Model | KPD-U-03 |
| Rodzaj | Numeryczna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.45 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 140 x 85 x 20 mm |
| Waga | 125 g |