Producenci
Gembird Klawiatura standardowa USB KB-U-103-UA Cyrylica
Opis
Klawiatura standardowa USB KB-U-103-UA Cyrylica
- Ciche i komfortowe pisanie
- Kompatybilna z systemem Windows 10
- Klawiatura pełnowymiarowa, 104 klawisze
Dane techniczne
| Model | KB-U-103-UA |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 445 x 140 x 24 mm |
| Waga | 424 g |