Producenci
Gembird Klawiatura standardowa USB dla seniora
Opis
Klawiatura standardowa USB dla seniora
- PRECYZJA POD RĘKĄ
- Ciche i komfortowe pisanie
- Duże litery - Idealne dla osób niedowidzących
- Kompatybilny z systemem Windows 10
- Klawiatura pełnowymiarowa, 104 klawisze
- Duże litery na klawiszach
Dane techniczne
| Model | KB-US-103 |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 445 x 140 x 24 mm |
| Waga | 424 g |