Producenci
Gembird Konwerter HDMI do VGA mini Jack 3m czarny
Opis
Konwerter sygnału HDMI do VGA z gniazdem mini Jack
- EXPERT OD WYSOKICH ROZDZIELCZOŚCI
- Podłącz swoje urządzenia HDMI do monitora VGA
- Przenośna kompaktowa lekka konstrukcja
- Nie wymaga zasilania zewnętrznego
- Kompaktowa obudowa konwertera
- Konwertuje cyfrowy port HDMI do analogowego VGA + 3.5 mm audio
- Wspiera rozdzielczości do 1920x1080@60Hz, zgodny z HDMI w wersji 1.4
- Rozdzielczość wideo na wyjściu jest taka sama jak obrazu wejściowego.
Dane techniczne
| Zastosowanie | Wideo |
| Porty wejścia | 1 x HDMI |
| Porty wyjścia | 1 x 3,5mm minijack |
| Porty wyjścia | 1 x D-Sub 15pin |
| Funkcje specjalne | Obsługa rozdzielczości do 1920p |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 45 x 15 x 200 mm |
| Waga | 36 g |