Producenci
Gembird Ładowarka USB-A USB-C 20W PowerDelivery Quick Charge 3.0, biała
Opis
Ładowarka USB-A USB-C 20W PowerDelivery Quick Charge 3.0
- Port typu C lub standardowy port USB do szybkiego ładowania większości smartfonów
- Port typu C obsługuje 20 W PD, port typu A obsługuje 20 W QC 3.0
- Inteligentna ochrona przed przetężeniem, przepięciem, zwarciem i przegrzaniem
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 20 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 39 x 33 x 82 mm |
| Waga | 69 g |
| Pozostałe parametry |
|