Producenci
Gembird Ładowarka USB-A/C GaN LED 30W PD QC3.0 biała
Opis
2-portowa szybka ładowarka USB 30W GaN, LED, biała
- 30 W mocy dla Twojego smartfona lub laptopa
- Port typu C lub standardowy port USB do szybkiego ładowania większości smartfonów
- Obsługuje protokół szybkiego ładowania USB PD i QC 3.0
- Technologia GaN umożliwia bardziej kompaktową, energooszczędną konstrukcję
- Praktyczny wskaźnik LED pokazuje stan ładowania
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 30 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry | Zabezpieczenie wyjścia: zwarcie, przepięcie, przeładowanie, przegrzanie |