Producenci
Gembird Ładowarka uniwersalna 65W USB-C FC czarna
Opis
Ładowarka uniwersalna 65W USB-C FC czarna
- Szybka ładowarka USB typu C o mocy 65 W ze zintegrowanym kablem
- Nadaje się do ładowania wszystkich notebooków i smartfonów obsługujących ładowanie Power Delivery (maks. 65 W)
- Obsługuje protokoły szybkiego ładowania PowerDelivery (PD) i QC 4/4+
- Inteligentne zabezpieczenie przed przetężeniem, przepięciem, zwarciem i przegrzaniem.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 65 W |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3.25 A |
| Długość przewodu | 2.4 m |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 109 x 44 x 29 mm |
| Waga | 120 g |