Producenci
Gembird Listwa zasilająca 5 X German socket/3m
Opis
Listwa zasilająca 5 X German socket/3m
- DOSKONAŁA OCHRONA
- Chroni cenne urządzenia przed szkodliwymi skokami napięcia
- Nadaje się do urządzeń o dużym poborze mocy
- Wskazuje odpowiednie uziemienie
- Samodiagnostyka
- Bezpieczna dla dzieci
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 5 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Wtyczka | Schuko |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Rack |
| Wymiary rack | 1U |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 330 x 56 x 45 mm |
| Waga | 0.47 kg |
| Unboxing |