Producenci
Gembird Listwa zasilająca rack 8 gniazd typu Schuko 3M
Opis
Listwa zasilająca (PDU), 8 gniazd Schuko, 1U, 16A, kabel 3 m
- Profesjonalny zasilacz aluminiowy
- Montaż w szafie rack - idealny do szaf serwerowych
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 8 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Rack |
| Wymiary rack | 1U |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 432 x 44 x 44 mm |
| Waga | 0.8 kg |