Producenci
Gembird Listwa zasilająca rack 8 x German Socket 3M
Opis
Listwa zasilająca rack (PDU), 8 gniazd typ German, 1U, 10A, wtyk C14 3m
- Profesjonalna listwa zasilająca, obudowa aluminiowa
- Montowana w szafie rack - idealna do szaf serwerowych
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 8 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Wtyczka | C14 |
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Rack |
| Wymiary rack | 1U |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 432 x 44 x 44 mm |
| Waga | 0.8 kg |