Producenci
Gembird Listwa zasilająca rack PDU 9xFR 1U 16A FR 2m
Opis
Listwa zasilająca rack (PDU), 9 gniazd FR, 1U, 16A, wtyk FR 2m
- Profesjonalna listwa zasilająca, obudowa aluminiowa
- Montowana w szafie rack - idealna do szaf serwerowych
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 9 |
| Długość przewodu | 2 m |
| Wtyczka | Europejska |
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Rack |
| Wymiary rack | 1U |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 487 x 45.2 x 45.2 mm |
| Waga | 0.81 kg |