Producenci
Gembird Mysz USB z G-laserowym sensorem
Opis
- 6-przyciskowa mysz G-laser z kółkiem przewijania
- Zaawansowany czujnik G-laser zapewnia doskonałą precyzję wskaźnika
- Przycisk DPI do szybkiej zmiany rozdzielczości (800 - 2400 DPI)
- Przyciski Następny/Poprzedni umożliwiają szybsze przeglądanie Internetu
- Działa na większości powierzchni
Dane techniczne
| Model | MUS-GU-02 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Laserowy |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 118 x 66 x 38 mm |
| Waga | 100 g |