Producenci
Gembird Mysz USB z podświetleniem 6 przycisków
Opis
Mysz USB z podświetleniem, 6 przycisków
- STWORZONA DLA KOMFORTOWEJ PRACY
- 2400 DPI - trzykrotnie wyższe DPI iż w standardowych myszkach komputerowych poprawia precyzję pracy
- Mysz pokryta jest anypoślizgową gumą przez co lepiej trzyma się w dłoni.
- Większy rozmiar myszki dla komfortowej pracy.
Dane techniczne
| Model | MUS-UL-02 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 123 x 66 x 38 mm |
| Waga | 120 g |
| Pozostałe parametry | Obsługiwane systemy operacyjne:
|