Producenci
Gembird Mysz bezprzewodowa RAGNAR WRX500 Laserowa RGB 1600 DPI
Opis
Gamingowa bezprzewodowa mysz "RAGNAR WRX500", 6 przycisków
- ZAPROJEKTOWANY DLA PRAWDZIWYCH GRACZY!
- Nowoczesny design RAGNAR WRX500 zapewnia optymalny komfort w intensywnej i długiej rozgrywce
- Antypoślizgowa gumowana ergonomiczna konstrukcja
Dane techniczne
| Model | RAGNAR WRX500 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 125 x 64 x 40 mm |
| Waga | 87 g |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe
|