Producenci
Gembird Mysz ergonomiczna 6 przycisków czarna
Opis
Bezprzewodowa mysz optyczna, 6 przycisków,kolor czarny, Nano odbiornik
- Komfort i precyzja
- Inteligentny system oszczędzania energii zapewnia długą żywotność baterii
- Nie wymaga podkładki
Dane techniczne
| Model | MUSW-ERGO-03 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Akcesoria w zestawie | Nanoodbiornik |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 95 x 65 x 36 mm |
| Waga | 55 g |