Producenci
Gembird Mysz ergonomiczna optyczna 6-przyciskowa czarna
Opis
Ergonomiczna 6-przyciskowa mysz optyczna, czarna
- Komfort i precyzja
- Nie wymaga podkładki
Dane techniczne
| Model | MUS-ERGO-01 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 3200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.35 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 95 x 65 x 36 mm |
| Waga | 98 g |