Producenci
Gembird Mysz optyczna USB czarna (MUS-UL-01)
Opis
Mysz optyczna USB czarna (MUS-UL-01)
- Podświetlana mysz USB
- Stworzona dla komfortowej pracy
- 2400 DPI - trzykrotnie wyższe DPI iż w standardowych myszkach komputerowych poprawia precyzję pracy
- Mysz pokryta jest anypoślizgową gumą przez co lepiej trzyma się w dłoni
- Większy rozmiar myszki dla komfortowej pracy
Dane techniczne
| Model | MUS-UL-01 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 125 x 65 x 39 mm |
| Waga | 126 g |
| Pozostałe parametry | - Żywotność przycisków: 5 mln kliknięć |