Producenci
Gembird Mysz optyczna USB czarna
Opis
Mysz optyczna USB czarna
- Kompaktowa i lekka konstrukcja
- Plug & Play - nie wymaga sterowników
- Nie jest wymagana podkładka pod mysz
Dane techniczne
| Model | MUS-6B-01 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zasięg | 1.35 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 110 x 68 x 38 mm |
| Waga | 74 g |