Producenci
Gembird Mysz optyczna bezprzewodowa z odbiornikiem USB-C
Opis
Mysz optyczna bezprzewodowa z odbiornikiem USB-C
- Bezprzewodowa mysz optyczna z 4 przyciskami i odbiornikiem USB Type-C
- Komfort i precyzja
- Inteligentny system oszczędzania energii zapewnia długą żywotność baterii
- Specjalne ultra ciche przycisków: niemalże bezszelestne w użytkowaniu
- Przycisk DPI do szybkiej zmiany rozdzielczości (800-1600 DPI)
- Nie wymaga podkładki
Dane techniczne
| Model | MUSW-4BSC-01 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 115 x 65 x 30 mm |
| Waga | 61.5 g |