Producenci
Gembird Mysz optyczna czarna
Opis
Mysz optyczna czarna
- Kompaktowa i lekka konstrukcja
- Plug & Play - nie wymaga sterowników
- Nie jest wymagana podkładka pod mysz
Dane techniczne
| Model | MUS-3B-02 |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zasięg | 1.35 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 105 x 65 x 38 mm |
| Waga | 66 g |