Producenci
Gembird Mysz optyczna czarna/USB kabel 1.8m
Opis
Mysz optyczna USB czarna
- Kompaktowa i lekka konstrukcja
- Plug & Play - nie wymaga sterowników
- Nie jest wymagana podkładka pod mysz
Dane techniczne
| Model | MUS-4B-01L |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 99 x 65 x 37 mm |
| Waga | 71 g |